12.09.2010

Cinsel Enerjiyi Arttırıcı Tao Masajı ve Egzersizleri


Tao’yla ilgili internet üzerinde de kitaplarda da sayısız bilgi bulabilirsiniz. Elbette ki Tao bilgiden ziyade sezgiye dayanır ve uygulanarak, eyleme dökülerek anlamını kazanır. Burada uzun uzun meditasyondan ya da Tao’nun felsefi anlamda ne olduğundan bahsetmeyeceğim. Bundan ziyade yaklaşık bir sene önce edindiğim bir kitapla birlikte uyguladığım egzersizlerin kendimde ve partnerlerimde yaptığı değişim sebebiyle bu masaj tekniklerinden kısa kısa bahsedeceğim. Bilgiler kopyalayıp yapıştırılmamış, ara sıra Cem Şen’in Cinsel Sorunlar İçin Taocu Yoga kitabına göz atılarak kendi uyguladığım teknikleri ifade edişimle yazılmıştır. El emeğidir.

Bu teknikleri kendi kendinize uygulayabildiğiniz gibi bir başkasına da uygulayabilirsiniz. Biyolojik açıdan getirisi bedeninizdeki enerji hatlarını ve iç organları canlandırmasıdır, cinsel sorunları çözmede oldukça etkilidir, cinsel gücü de büyük oranda arttırır.

Bu yazıda sadece cinsel organlarla ilgili dört tip masaj tekniğinden bahsedeceğim. İsteklere ya da keyfimin kâhyasına göre de kilo kontrolünü de içine alan tüm Taocu masaj tekniklerinden de ileride bahsedebilirim. Şimdilik üç başlığımız var. Şöyle ki: 1. Kadın ve erkek için geyik egzersizleri 2. Kadınlar için yumurtalık ısıtıcı masaj 3. Erkekler için haya masajı 4. Erkekler için penis masajı

1. Kadın ve erkek için geyik egzersizleri

Kadın için geyik egzersizi: Olumsuz yanları regl dönemini kısaltması ve bir süre sonrası bu dönemin durması olabilir. Elbette herkeste böyle bir sonucu da olmaz. Çalışmalara ara verilirse maksimum bir ay içerisinde regl düzeni eski hâline döner.

· Bir sandalyeye ya da yere dik ve rahat bir şekilde, elbette ki çıplak bir şekilde oturun..

· Avuçlarınızı güçlü bir şekilde birbirine sürterek eller ısıtın.

· Avuçlarınızı, göğüslerinizin üzerine koyun ve ısının göğüslere yayıldığı hissedin.

· Ellerinizi içten dışa doğru döndürülerek 36 kez masaj yapın. Düzenli uygulamada bunu maksimum 360’a dek çıkarabilirsiniz.

· Ellerinizi diğer yöne, dıştan içe doğru döndürülerek masaj yapın. Bu iki yön masajında da göğüslere çok bası yapılmaz.

· Anüsünüzü, herhangi bir uzuv kullanmadan sanki içeri ve dışarı çekiyormuşsunuz gibi kasın. Doğru yaptığınızı anlamanızın yolu, rektumunuzdan ve vajinanızdan yukarı doğru hava çekiyormuşsunuz gibi hissetmenizdir. Bu içeri dışarı hareketini kasılmaları uzatarak sürdürün.

· Gevşeyin ve kaslarınızı öyle serbest bırakın. Sonra yine kasılın. Dilediğiniz kadar da bu kasılma ve gevşeme hareketlerini devam ettirebilirsiniz.

Erkek için geyik egzersizi:

· Bir sandalyenin ucuna çıplak bir şekilde oturun ve hayalarınızın rahatça boşlukta sallanmasını sağlayın.

· Avuçlarınızı güçlü bir şekilde birbirine sürterek ısıtın.

· Sağ avucunuzu bir tüp kap gibi kullanarak hayalarınızı kavrayın, sakın fazla sıkmayın.

· Sol avucunuzu kasık kemiğinin üzerine, göbeğinizin 3 cm kadar altına koyun.

· Sol elinizle, bir yöne doğru dairevi hareketlerle karnınızın alt kısmına masaj yapın. Masajı 81-360 tekrar olacak şekilde yapın.

· Ellerinizi yeniden güçlü bir şekilde birbirine sürterek ısıtın.

· Ellerinizin pozisyonlarını değiştirin, sol elinizle hayalarınızı tutun ve sağ elinizi kasık kemiğinizin üzerine koyup, dairel ovma hareketiyle 81-360 kez bunu tekrarlayın.

· Anal kaslarınızı içeri ve yukarı çekiyormuşsunuz gibi kasın. Doğru yaptığınızı anlamanın yolu, rektumunuzdan ve penisinizden yukarı hava çekiyormuşsunuz gibi hissetmektir. Rahatça bu kasılma hareketini yapana dek devam ettirin, zorlandığınız noktada gevşeyin, yeniden kasılıp devam edin.

· Bu hareketleri dilediğiniz kadar sürdürün.

2. Kadınlar için yumurtalıkları ısıtıcı masaj

Bu masajı geyik egzersizlerinden önce ya da sadece regl dönemi sancılarında da kullanabilirsiniz. Sadece cinsel enerji ve sorunlar için geyik egzersizlerini mutlaka uygulamalısınız.

· Oturabilir ya da sırt üstü yatabilirsiniz.

· Avuçlarınızı güçlü bir şekilde birbirine sürterek iyice ısıtın.

· Isınmış olan avuçlarınızı kasıklarınızın iki yanına, yumurtalık bezlerinin üzerine koyun. Bu yeri kolayca bulabilmek için; iki elinizin başparmaklarını birbirine değdirin ve birbirine değmiş olan parmakları göbek deliğinizin üzerine koyun. Ardından işaret parmaklarınızı birbirine değdirin ve avuçlarınızı, başparmaklarınızı göbeğin üzerinde tutarken rahatça karnınızın alt kısmının üzerine koyun. Serçe ve yüzük parmaklarınızın altında bulunan bölge yaklaşık olarak yumurtalıklarınızın bulunduğu bölgedir.

· Avuçlarınızdaki ılıklığı yumurtalıklarınızda hissedin.

· Elleriniz soğursa yeniden ısıtın ve aynı bölgeye koyun.

· Avuçlarınızda çok baskı uygulamadan bu bölgeye masaj yapın. Yumurtalıklarınızın iki minik güneş olarak parladığını hayal edin ve bu masajın yeterliliğini kendiniz tartın, dilediğiniz kadar sürdürün.

3. Erkekler için haya masajı

İlk maddedeki geyik egzersizlerinin ardından uyguladığınızda çok daha verimli olacaktır. Bu masaj özellikle spermin güçlendirilmesi ve canlandırılmasında etkilidir. Cinsel isteği de arttırır ve akabinde hemen mastürbasyon yapmamanız gerekir. Çünkü tao masajında amaç boşalıp, rahatlamak değil; sperminizin kalitesini arttırmaktır. Aksi taktirde pek faydasını göremezsiniz.

Parmaklarla yapılan masaj:

· Avuçlarınızı güçlü bir şekilde birbirine sürterek ellerinizi ısıtın. Sol veya sağ hayanızı bir elinizin baş ve işaret parmaklarının arasına alın.

· Parmaklarınızın ucunu kullanarak hayanızın üzerine dairevi hareketlerle masaj yapın. Fazla baskı uygulayıp canınızı yakmamaya dikkat edin.

· Hayanızın birine masaj yaptıktan sonra diğerine geçin.

Avuçla yapılan masaj:

· Avuçlarınızı güçlü bir şekilde birbirine sürterek ellerinizi ısıtın. Sol veya sağ avucunuz ile hayaların ikisini birden kavrayın. Yumuşak bir şekilde avucunuzun içinde tutun ve parmaklarınızı kıvırarak hayaları kavrayın.

· Avucunuzun içindeki hayaları, canınızı yakmadan hafifçe sıkıp gevşeterek ve dairevi hareketlerle masaj yapın.

· Sonra diğer avucunuzla aynı egzersize devam edin.

Hayalara hafif vurarak yapılan masaj:

· Bir elinizin parmaklarıyla penisinizi tutun ve hafifçe yukarıya çekerek hayalarınızın rahatça aşağıya sarkmasını sağlayın.

· Diğer elinizin orta parmağının ucuyla hayalardan birinin üzerine 10-15 kez hafifçe vurun, canınızı yakmayın.

· Ellerinizi değiştirin ve aynı egzersizi yapın.

Penis Masajı

· Avuçlarınızı güçlü bir şekilde birbirine sürterek ellerinizi ısıtın.

· Her iki elinizin 4’er parmağıyla penisinizin altına, başparmaklarınızı penisinizin üst kısmına yerleştirerek penisinizi gevşekçe tutun.

· Başparmaklarınızı, penisinizin dibinden ucuna doğru hareket ettirerek penisinizi esnetin ve masaj yapın.

· Bu şekilde 8-10 kez masaj yapın.

12 yorum:

mr.hayd dedi ki...

aydınlatıcı bi yazı olmuş

Mr. No dedi ki...

ya bu güzel meme fotolarını nereden buluyosun?

Artemisia Gentileschi dedi ki...

seviyorum pornografik fotoğraf sitelerini. yüzlercesine bakıp 2-3 tane seçiyorum ekliyorum harddiscime. :)

Ortega dedi ki...

Hmm güzelmiş.

Neighborhood dedi ki...

ben yaptım, %100 çalışıyo

Artemisia Gentileschi dedi ki...

vaaay. :)

towebmonsters dedi ki...

ohoo ortalığı dökücem şimdi arte öğretme bana böyle şeyleri

Artemisia Gentileschi dedi ki...

bi daha yapmam tamam. :)

praky dedi ki...

bu egzersizler, hergün sürücem diye selülit kremi alıp 1 hafta sonunda yarım bırakmak gibi bir duygu uyandırdı bende. başlayıp sonunda "eeh yemişim, sevişmek daha kolay" diyecekmişim gibi geliyor.

Artemisia Gentileschi dedi ki...

İlk seferden itibaren etkisini gösteren şeyler bunlar. Denemeden bilemezsin yine de değil mi?

Azad dedi ki...

Taocu cinsel masajların uyarıcı etkisi var ancak boşalmayı geciktirme ya da durdurma çalışmalarının ciddi rahatsızlıklara yol açma durumu da var. Özellikle o hususların kişinin keyfine göre yapmaması ve bu konuda ciddi bir eğitmenden eğitim almaları gerekli. En azından işlev kaybına uğramak istemiyorlarsa. Kısa vadede fark yaratsa da ilerleyen yaşlarda çok ciddi iç organların zarar görmesine neden olmakta. Kitabın yazarına danışmanızda özellike fayda var. ;)

vengeroe dedi ki...

hocaya sormuşlar: "hocam, *m uçar mı ?" die... hoca da "uçarsa uçsun,konacaa yer s*kimin başıdır." demişşş... (pertev naili boratav, nasrettin hoca,kırmızı kitaplar)

gamlanma gönül,gamlanma !..

Yorum Gönder